Skip to main content

Soomes elav ja peamiselt veebi kaudu Venemaal tegutseva Ingeri luterliku kiriku meediatöös osalev EELK misjonär Liliann Keskinen kirjutab 28. märtsil 2024: “Kevadised tervituset Vantaast! Manusena värske sõbrakiri.

Täna loeti üle Eesti kell 11.45 Meie Isa palvet. Tore oli sellisest ettevõtmisest lugeda! Ühinesin palvega. Õnneks võib nii seda kui mistahes muud palvet lugeda ükskõik millal ja ükskõik kus. Meie Taevane Isa kuuleb alati. Ja vastab ka! Ole ikka hoitud! Õnnistussoovidega, Liliann”

Mida Liliann kirjutab oma veebruarikuisest käigust Venemaale läbi Eesti, sest Soome-Vene piir on kinni, lugege siit lingist.

Kohtuda saab Lilianniga, kui Jumal annab, juba 7. aprillil Lääne-Nigula koguduses, kell 12 algaval jumalateenistusel ja pärast seda pastoraadis, kus saavad kokku misjonäre toetavate EELK koguduste esindajad. Tulge ka! Ning järgmine võimalus on 28. aprillil Tallinna Kaarli koguduses.

Pildil Liliann ja tema misjonikolleeg Saara Mrcela legendaarse Soome misjonäri Martti Rautaneni, kes tegutses Aafrikas alates 1870. aastast, lapsepõlvekodu juures Ingerimaal.