Skip to main content

Meedia

Kuulutame evangeeliumi, tutvustame misjonäride tööd ja jagame misjoniinfot erinevates kanalites.

UUDISKIRI VEEBIS

Kokkuvõtteid misjonikeskuse tööst saadame huvilistele kevadel ja sügisel veebi teel. Loe: Uudiskiri kevad 2023 ; Uudiskiri sügis 2023 ; Uudiskiri kevad 2024

PLUSSMEEDIA

Plussmeedia on meedia noortelt noortele, mida juhib Joel Reinaru ja tööd korraldab Katarina Kaleininkas. Umbes 30 vabatahtlikku koostavad ajakirja Pluss (ilmus 2023. aasta lõpuni), sotsiaalmeediat, raadiosaadet Plusspunkt Pereraadios ja telesaadet 5Pluss TV7-s.

MEIE MISJON

Igakuist sarja Pereraadios Misjonikeskusega seotud teemadel Meie Misjon on alates sügisest 2008 kuni kevadeni 2024 toimetanud Piret Riim. Sari on järelkuulatav Pereraadio arhiivist.

PIIBEL KAANEST KAANENI

J. Vernon McGee/Jukka Norvanto/Aare Kimmeli elulähedaste piibliseletustega sarja, mis hõlmab kõik raamatud Piiblis, saab kuulata Pereraadiost või siit lingist

TÄHENDUS SÕNADE TAGA

“Tähendus sõnade taga” piibliõppesarjas on aastate jooksul õpetanud soome evangelistid ja teoloogid Ilkka Puhakka, Seppo Niemeläinen ja Leif Nummela, peapiiskop Urmas Viilma ning evangelist Joel Reinaru. 15-30-minutilisi videoid saab vaadata misjonikeskuse Youtube kanalist.