Skip to main content

Annetustingimused

Annetamise teostamine

Valige summa, mida soovite annetada ja Teile sobiv pangalink ning järgige ekraanile tulevaid juhiseid. Pärast makse teostamist vajutage nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

Üldtingimused

 1. SA EELK Misjonikeskusele tehtud annetusi kasutatakse igapäevase töö korraldamiseks.
 2. Annetuse saajaks on SA EELK Misjonikeskus.
 3. Annetuse saate teha kas ühekordselt või vormistades selle igakuise püsiannetusena.
 4. Annetuse saate vormistada ka otse oma internetipangas või pangakontoris, ent mugavamaks annetamiseks saate kasutada siinset annetuskeskkonda.
 5. Ühekordse annetuse tegemisel käesolevas annetuskeskkonnas suunatakse Teid meie lepingupartneri Maksekeskus.ee vahendusel Teie poolt valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka, mis säästab Teie aega ja vähendab eksimisvõimalusi andmete sisestamisel.
 6. Annetuse valuutaks on euro.
 7. Misjonikeskuse heaks tehtavatelt annetustelt on võimalik tulumaksu tagasi taotleda, selleks märkida makset teostades ära enda isikukood.

Turvalisus

 1. Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik, et annetamine internetipangas oleks annetajatele ja nende rahale turvaline.
 2. Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda Smart-ID, ID-kaardi, Mobiil-ID või PIN-kalkulaatoriga. Kõige turvalisem on internetipanka sisselogimine kasutades selleks Smart ID-d, ID-kaarti või Mobiil-ID-d.
 3. Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.
 4. Kui Sul on tekkinud kahtlusi internetipanga turvalisuses, võta koheselt ühendust oma kodupangaga.

Privaatsus

 1. Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.
 2. SA EELK Misjonikeskus on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
 3. Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avaldata kolmandatele osapooltele. Täpsem info on leitav andmekaitsetingimustest.
 4. Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.
 5. Parema kasutusmugavuse tagamiseks kasutab annetuskeskkond küpsiseid. Sessiooniküpsis on selleks, et kasutaja poolt tehtud valikud meelede jätta.

Annetusest taganemine

 1. Eeldame, et annetuse tegemine on olnud inimese vaba ja teadlik soov Misjonikeskust toetada ning seetõttu sooritatud annetust ei tagastata.