Skip to main content

EELK misjonär Ingeri kiriku meediatöös, Liliann Keskinen jagab tänupalve teemasid:

“Kirjutasin sügiseses kirjas Peterburi koguduste suurtest “Ristiusu alused” kursustest. Jaani kirikus rõõmustati 24.12. kuue uue koguseliikme üle. Samapalju oli leeritatuid ka Pushkini koguduses. Ja Anna kirikus praeguseks KAKSKÜMMEND VIIS! Halleluuja! Maria koguduses on leeripüha traditsiooniliselt ülestõusmispühadel.

Ajakirja “Inkerin Kirkko” järgmine number on nüüd enam-vähem koos.

Ja üks suur põhjus tänulik olla on mul veel. Nimelt jõudis Misjonikeskuse vahendusel Soome Rahvamisjonini Eestis eelmisel aastal (ja eriti Piibliseltsi kaudu) minu töö heaks kogutud toetussumma, mis oli rekordiline – 3979,12 eurot. Südamlik tänu igale toetajale!! Minu palgaraha moodustubki ju erainimeste ja koguduste toetusest. Ilma toetajateta ma seda tööd teha ei saaks.”

Ning eestpalveks:

“Soome idapiir püsib endiselt kinni ja seetõttu on mul Eestisse asja juba järgmisel nädalal. Siis on plaan koos kolleegidega sõita Peterburi. Sõidame nende autoga ja kuna Narva sild on autoliikluseks praegu suletud, tuleb meil sõita Peipsi “alt” läbi. Nii lõunas pole ma ammu käinud ka, nii et vähemasti praegu suhtun optimistlikult – saangi jälle rohkem kodumaad näha.”

Mida Liliann veel kirjutab, saate lugeda siit PDF kujul.