Skip to main content

Me teenime elavat Jumalat! Ei ole kedagi TEMA sarnast! Ära  vaeva ennast liigselt elumuredega ja selle maailma mõtetega, vaid tõsta oma pilk ja mõtted kõrgemale ning vaata JEESUSELE! See maailm ei saa sulle iialgi pakkuda tõelist rahuldust, rõõmu ja kindlustunnet. Ära lase ennast kiskuda tühistesse asjadesse!” Nii algab evangelistide Reinarude kiri nende töö toetajatele märtsis 2024, kui Eestis on käimas noorte muusikamisjonäride bänd Trampolines, külastades koole, kogudusi ja kultuuriasutusi.

Joel tutvustab: “Kristlastest abielupaar Lane ja Cary Terzieff on muusikud ja misjonärid kes tuuritavad Ameerikas ja üle terve maailma. Kontsertidest saadud tulu läheb 100% misjonitöösse. Oma rajatud heategevusorganisatsiooni UNITE kaudu on jagatud toiduabi Etioopias üle 10 000 inimesele ning ravimeid ja humanitaarabi toimetatud sõjakolletesse Süürias ja salaoperatsioonidel Tais viiakse koos kohalike võimudega läbi päästeoperatsioone seksiorjadeks müüdud alaealiste tüdrukute vabastamiseks.

Nende muusika sõnum on väga Jeesuse keskne ja lugude vahele jagavad oma elust tunnistusi, kuidas Jeesus on vabastanud narkosõltuvusest ja andnud elule mõtte. Sõnum Jumala suurest armastusest tuleb nii selgelt esile, et paljud noored tulevad pärast kontserte rääkima ja mitmetega on saanud koos palvetada. See, mis toimub peale kontserti noortega suheldes on bändi jaoks isegi olulisem ning alandlikult ja kiirustamata teenitakse noori nii kaua kui tarvis.”

Lisaks kirjeldab Joel enda kohtumisi inimestega, kes on igatsenud oma ellu muutust:

“Olen külastanud mitmeid kogudusi ja näinud, kuidas Püha Vaim langeb teenistusel ning igatsevad ja ootavad südamed saavad kastetud ja ülevoolavalt täidetud! Olen käinud vanglas ja igal korral tunnistanud Jeesuse tervendavat väge. Viimane kord palvetasin ühe vanema naise eest, kes peale aastatetagust covidi põdemist ei olnud saanud ühte jalga kasutada ja pidi kepiga käima. Palve ajal hakkasid tal pisarad mööda põski voolama ja siis võtsin talt kepi ja ütlesin et kõnni – ja ta kõndis ja valu oli kadunud. TÄNU JEESUS!

Ühe erilise armastusega oli täidetud “Hoolime Koos” noortelaager Nuutsakul, kus raskete taustadega lapsed said kuulda sõnumit uueks loomisest ja 2Kr 5:17 kinnitab, et oma minevikust on võimalik lahti saada!”

Loe tervet kirja siit