Skip to main content

Joel Reinaru annab oma töö toetajatele teada säravamatest suvesündmustest: “Tahan jutustada seekord mõned lood igapäevaelust ja sellest, mida Issand teeb seal, kus liigume. Julgustagu see sind olema innukas Jeesuse tunnistaja!” Kirja põhiteemad on:

  • Augusti alguses kogunesid noored üle Eesti LIFE laagrisse. Kokku oli laagris umbes 60 noort ja töötubasid oli neli. Esimest korda toimus kokkamise töötuba (pildil all) ja oli üllatuslikult populaarne.
  • Soomes Seinäjokil toimus iga-aastane evangelistide kokkutulek. Kohalikus nelipühikirikus olid kolmel päeval koos üle 200 evangelisti eri konfessioonidest. Minul paluti juhendada töötuba: viia rühmad tänavatele kuulutama ja palvetama.
  • Ühe koguduse suvelaagris küsiti, et kui ma nii usinasti kõikide haigete eest aina palvetan, siis mida ma ütlen, kui ei näe kohest tervenemist? 
  • Evangelist Reinhard Bonnke elulooraamatut lugedes käis peast läbi mõte, et imeline on palvetada haigete eest ja kuulutada Jumala riiki inimestele, aga tahaks juhtida kedagi ka sinna riiki sisse. 
  • Möödudes ühest bensiinijaamast tundsin oma südames seda tuttavat Püha Vaimu häält, mis ütles: “Joel, sa sööd täna siin selles bensiinijaamas!” Ja siis…

Kirja saab lugeda siit lingist