Skip to main content

Eestit külastab juba kolmandat aastat järjest misjonimeelne elektroonilise tantsumuusika bänd TRAMPOLINES USAst. Avapauk kahenädalasele tuurile anti reedel, 1.03 Tartu kammivabrikus. Kristlastest abielupaar Lane ja Cary Terzieff on muusikutest misjonärid, kes tuuritavad üle terve maailma. Kontsertidest saadud tulu läheb 100% misjonitöösse.

Enda rajatud heategevusorganisatsiooni UNITE kaudu on jagatud toiduabi Etioopias rohkem kui 10 000 inimesele ning ravimeid ja humanitaarabi toimetatud sõjakolletesse Süürias. Tais viiakse koos kohalike võimudega läbi salajasi päästeoperatsioone seksiorjadeks müüdud tüdrukute vabastamiseks.

Kontsert Tartus korraldati koostöös Risttee koguduse ja Pastoraadis toimuva Rööprähkleja konverentsiga. Edasi sõidavad Lane ja Cary ning nende bändikaaslased Michael ja Zaq Hiiumaale, kus külastatakse koole. Mandrile tullakse hiljemalt reedeks, 8. märtsiks, kus kell 19:30 ollakse Tallinnas GLSi noorteõhtul Kaja kultuurikeskuses. Edasi viib tee Rakvere koolidesse ja reedel 15. märtsi õhtul saab TRAMPOLINESi kuulama tulla Rakvere Karmeli kogudusse.

Vaata tutvustusvideot